Newsy

Wróciliśmy na wesoło!

Wróciliśmy na wesoło😉 Po dłuuuuugiej przerwie - kreatywne zajęcia „Zabawa też uczy” Ani-Mania powróciły 🤩 do Centrum Kultury i Rekreacji w Starej Dąbrowie!

Pierwsze spotkania za nami

Hej Hej Pierwsze zajęcia z cyklu "Zabawa też uczy!" za nami! Poprzez zabawę poznaliśmy się wzajemnie, nawiązaliśmy relacje. Rodzice mogli wymienić się spostrzeżeniami. Dzieci wykonały laurkę dla Babci i Dziadka.

Zabawa karnawałowa w Chlebówku

W sobotę odbyła się zabawa karnawałowa w Chlebówku. Jak było? Mega super-odlotowo i kolorowo! Plecione, kolorowe warkocze zdobiły głowy, zaś malowanie twarzy dopełniały koloru. Foto-budką cieszyli się mali i duzi.

Zabawa też uczy – spotkanie organizacyjne

Spotkanie organizacyjne dot. spotkań "Zabawa też uczy" odbyło się 15 stycznia, w Gminnym Centrum Kultury w Starej Dąbrowie. Bardzo się cieszę, że rodzice znaleźli tę chwilkę czasu. Jak było? Wesoło,

Mikołajki 2019

6 grudnia mieliśmy przyjemność zorganizowania zabawy mikołajkowej, która odbyła się w Stargardzkim Domu Kultury Kolejarza. Zabawa była przednia. Wszystkie dzieci dostały prezenty od Mikołaja. Cudowne wspomnienia zostaną na długo w

Przejdź do góry